"Зразковий художній колектив"

ансамбль гітаристів

"Great sound"

Керівники


Воловіна Олександра Вікторівна у 2013 році закінчила Миколаївський національній університет імені В.О. Сухомлинського та отримала диплом «Вчитель музичного мистецтва». Працює в БДЮТ Заводського району з 2012 року. Лауреат багатьох різнорівневих конкурсів та фестивалів.

Третяк Олександр Сергійович у 2015 р. закінчив Комунальний вищий навчальний заклад Олександрійське училище культури, за спеціальністю "Народна художня творчість". У 2019 році закінчив МФ КНУКіМ за напрямом підготовки "Музичне мистецтво". У Будинку творчості працює з 2016 року.

Ансамбль гітаристів

Колектив був створений у 2013 році. Уже в перший рік свого існування ансамбль став лауреатом обласного конкурсу інструментального виконавства «Дивограй».
Згодом колектив поповнюється ще кількома учасниками. На базі ансамблю, з особливо завзятих учнів, утворюється новий колектив – Тріо гітаристів «Консонанс».
Кожен учасник гуртка є самодостатнім солістом і має свої здобутки і досягнення.
У нашому гуртку діти мають нагоду не тільки отримати та вдосконалити навички гри на музичних інструментах, а й розвивати свій духовний та моральний світ засобами музики.
Вихованці нашого гуртка приймають активну участь у концертному та гастрольному житті нашого міста та за його межами.
Наші колективи є неодноразовими лауреатами та переможцями різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів.
У 2018 році - ансамбль гітаристів Воловіної Олександри Вікторівни, оновив свій концертний склад та отримав назву «Great sound», що означає «Відмінне звучання» та свій власний логотип.
У квітні 2019 року із вихованців середнього шкільного віку гуртків «Гітара» утворився новий колектив – Ансамбль гітаристів «Півтон» (кер. Воловіна О.В. та Третяк О.С.), який вже у перший свій виступ став лауреатом 2 ступеню Всеукраїнського фестивалю-конкурсу інструментального виконавства "ЗЛАТОГРАЙ".
Станом на 2021 рік у скарбниці колективу більше 100 нагород!

Ансамбль гитаристов "Great sound"
У гуртку є гарна традиція кожні пів року проводити концерт для батьків та гостей, на якому усі вихованці мають змогу продемострувати свої вміння та показати чого вони навчилися.

Окремою гордістю є наші солісти, які своєю наполегливою працею здобули десятки перемог у різних куточках нашої країни.


Черних Денис
Ганган Марина
Кондратьєв Максим
Лисенко Марія
20 березня 2021 року проведено творчий звіт ансамблю гітаристів «Great sound» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м.Миколаєва (керівник Воловіна О.В.) щодо присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

Обираючи наш будинок творчості ви обираєте

яскраве майбутнє для ваших дітей!

Наші перемоги

Заява у гурток 2020

Размер файла: 27.00 кб

Скачать


Гурток працює на базі БДЮТ Заводського району

(вул. Корабелів18) каб. №12

Розклад роботи гуртка:

Вт.-14:00-19:00;

Пт.-14:00-19:00;

Сб.-11:00-13:00.

Довідки за телефоном:

063 059 61 48, 066 48 24 738 - Олександра Вікторівна.


Гурток "Гітара"

Обработка видео...

Ансамбль гітаристів

Обработка видео...

Максим Кондратьєв

Обработка видео...