Педагогічне кредо: «Посіяти в кожній дитині зернятко творця, дати їй змогу прорости і розквітнути!»

Девіз гуртка: «Чарівниками не народжуються – ними стають!»

Завдання роботи гуртка:

1) формування пізнавальної, практичної, творчої, соціальної компетентностей;

2) виховання цілеспрямованої, творчої особистості;

3) розвиток стійких інтересів до мистецтва свого народу,його історії та традицій, виховання бережливого ставлення до предметів і засобів праці, культури побуту.

У гуртку навчаються діти різновікової категорії які прагнуть досягти як маленьких так і великих творчих успіхів у декоративно-ужитковому мистецтві.
Під час занять вихованці працюють з різними матеріалами. Освоюють нові техніки, технології з ліплення з солоного тіста, аплікації з паперу, ниток та тканини. Створюють креативні композиції з гофрованого картону та природних матеріалів, виготовляють іграшки та сувеніри. З вихованцями проводяться виховні бесіди, лекції, що формують професійні навички і пробуджують найтонші струни душі. Навчаються з повагою ставитися до свого ближнього.
    У жовтні 2018 року відбувся ІІV Міжнародний фестиваль-конкурс учнівської молоді. В рамках молодіжного фестивалю «Таланти об’єднують країну» «Зіркафест. Моя Україна». Випробовуючи ще не пізнані фестивалі-конкурси талановиті вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка ДУМ Калинюк Кіра та Понурченко Софія взяли участь у заочному конкурсі «Зіркафест. Моя Україна». Дівчата представили свої вироби у новій техниці «Паперовий геометричний рельєф» які по достоїнству були відзначені членами комісії. За двома віковими категоріями у номінації декоративно-ужиткове мистецтво вихованці посіли перші місця та отримали дипломи та кубки з спецвідзнакою за «Сучасне оздоблення національних побутових традицій» та за «Креативність мислення».

Вітаємо наших переможців, бажаємо їм творчого натхнення, неповторних креативних ідей та здійснення мрій!

Приєднуйтесь до нашого колективу! Будемо раді бачити Вас!