Гурток "Дитячий театр"

Керівник гуртка - Жатько Олена Олександрівна

    Жатько Олена Олександрівна народилася в місті Миколаєві у 1990 році. Здобула освіту у трьох вищих навчальних закладах: Миколаївському національному педагогічному університеті ім. В. Сухомлинського (вчитель біології та хімії), Харківському національному університеті мистецтв ім. І. Котляревського (театрознавець) та Харківській державній академії культури (магістр театральної справи).
   Актриса у театральній студії під керівництвом Г. Губової та Народного артиста України В. Остафійчука (2012-2014 рр.), учениця Заслуженого артиста Грузії, драматурга, режисера М. Троянова.
Переможниця конкурсів усних та письмових театральних рецензій в рамках фестивалів «Курбалесія» та «Театрон» у місті Харкові.
    Журналіст видань «Соборна вулиця» (м. Миколаїв) та «Культура і життя» (м. Київ).
Член експертної ради, журналіст Міжнародних театральних фестивалів «Молоко» (м. Одеса), «Класика сьогодні» (м. Кам`янське) та «Хомо люденс» (м. Миколаїв). Учасниця Міжнародних театральних форумів та програм («АртМіграція», «Територія» та ін.)
Автор збірника оповідань «44 золотих», п’єс «Адвокат долі» та «Про що мовчать капібари?!..»
Керівник театрального гуртка «Дитячий театр» у Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району з 2015 року.
    Дитячий театр під керівництвом Жатько Олени Олександрівни працює з 2015 року. У репертуарі колективу вистави за творами української та зарубіжної класики: «Живешь в таком климате…» (за творами А. Чехова), «Не все коту масляна» (за творами О. Островського), поетична вистава за творами Т. Шевченка «Сни поета» та новорічні казки («Синій птах», «Аліса у країні Чудес», «Ніч напередодні Нового року»).
    У 2016 році колектив посів ІІ місце в районному етапі обласного фестивалю-конкурсу театральних колективів «Світ надії Дивосвіт», у 2017 – ІІ місце в обласному огляді-конкурсі колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївської області «Україна молода». Учасники колективу неодноразово посідали І та ІІ місця в конкурсі читців-декламаторів «Поетична пристань».
Доброю традицією колективу стали поетичні вечори та відвідування вистав театрів нашого міста. Велику увагу в колективі приділено проведенню пластичних тренінгів, перегляду відео-вистав та вивченню історії театру.