Гурток вокального мистецтва

«NIKO_VOICE»

керівник гуртка - Луценко Олена Миколаївна


Луценко Олена Миколаївна закінчила Миколаївський національний університет імені В.О.Сухомлинського, факультет педагогіки та психології, кафедра музичного мистецтва, отримала диплом Вчителя музичного мистецтва та інтегрованого курсу «Мистецтво».

Керівник гуртка – співачка, дизайнер аксесуарів та громадський діяч, позиція якої тісно переплітається із культурними подіями в місті, області та країни в цілому. Це відображається на виборі репертуару для вихованців гуртка та їх досвідом у концертному та конкурсному житті.

Олена Миколаївна є автором ряду наукових статей, доповідей та активною учасницею всеукраїнських та міжнародних конференцій, присвячених питанням інновацій, тенденцій, розкриттю ролі тих чи інших культурних постатей у становленні та відродженні національної культури.

    Гурток був створений у 2015 році та реорганізований у 2020 році. Нині гурток налічує 30 вихованців, які розподілені до молодшої та середньої вікових груп. Гурток «NIKO_VOICE» працює за програмою рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист Міністерства освіти і науки України від 08.04.2016 №1/11-4657). Метою навчальної програми є формування пізнавальної, творчої, соціальної та практичної компетентностей. На заняттях гуртка розвиваються творчі здібності, діти опановують нотну грамоту, сценічну майстерність, слухання музики, музично-ритмічна творчість, а також розвивається глибоке почуття любові до пісні та музики в цілому.
     Форми проведення занять групові та індивідуальні. На заняттях застосовуються наочно-слуховий, наочно-зоровий, словесний методи, які допомагають краще засвоїти матеріал та збагатити власний виконавський рівень. Досягненню завдань сприяють методичні прийоми, які варіюються на кожному занятті.
   Також важливою формою навчання є участь у концертних програмах, конкурсах, фестивалях, що допомагають краще оволодіти виконавською діяльністю та вміння аналізувати виступи і давати оцінку. За минулий рік учасники гуртка, в перший рік свого існування, є переможцями всеукраїнського фестивалю вокальної та інструментальної музики «У Новий рік з новими піснями» (м.Кривий Ріг), а також призу глядацьких симпатій і статуетку «Зірка You Tube» за найбільшою кількістю переглядів. Гурток «Niko_VOICE» неодноразово приймав участь у культурному житті міста відвідуючи виставки, майстер-класи, музичні квартирники і даруючи слухачам розумні емоції та незабутні враження.
   Досягнення колективу були б неможливими без тісної та самовідданої співпраці керівника гуртка з батьками вихованців, які приділяють увагу розвитку своїх дітей, в обговоренні планів та заходів. Щира вдячність!!!
      Наступні події, перемоги та новини гуртка будуть ще яскравішими та гучнішими!

Стань частиною нашої сучасної, співочої та веселої команди!!!