Інклюзивна освіта

На сучасному етапі суспільного розвитку нашої держави необхідно констатувати зміну ставлення громадськості до людей з особливими потребами.
Керівники гуртків Будинку творчості теж відчувають важливість і необхідність бути обізнаними у даній сфері. В закладі діти з особливими освітніми потребами займаються як на індивідуальних заняттях, так і в групових. На індивідуальних заняттях керівники гуртків розробляють індивідуальні завдання, в залежності від їх можливостей. Батьки віддають перевагу груповим заняттям, оскільки їх діти мають навчатися зі своїми здоровими ровесниками. Перебування дитини в такому середовищі сприяє покращенню знань і навичок, збагаченню досвіду спілкування, знаходженню нових друзів та адаптування в соціумі.

План заходів БДЮТ на 2019-2020 н.р.

Заходи Термін, відповідальні
години спілкування «Дивись на нас, як на рівних!» та благодійні акції зі збору подарунків, м’яких іграшок, дитячих книг для дітей-інвалідів Вересень 2019 (методист Смагіна С.Є., керівники гуртків)
Майстер- клас «Чарівні надувні кульки»(твістинг) Жовтень
Вистава дитячого лялькового гуртка «Петрушка Листопад (Глядчишина Г.В.)
Майстер-класи для дітей з особливими потребами  Грудень (керівники гуртків ДУМ) 
Новорічні ранки для дітей - інвалідів  Грудень (культурно - масовий відділ) 
Зустріч зі спеціалістами Центру реабілітації щодо соціального супроводу дітей різних соціальних категорій. Семінар на тему: «Соціально- психологічні аспекти підтримки дітей соціально - незахищених категорій. Релаксаційні техніки в роботі з дітьми - інвалідами» Лютий 2020р. (Смагіна С.Є.)