Інклюзивна освіта

На сучасному етапі суспільного розвитку нашої держави необхідно констатувати зміну ставлення громадськості до людей з особливими потребами.
Керівники гуртків Будинку творчості теж відчувають важливість і необхідність бути обізнаними у даній сфері. В закладі діти з особливими освітніми потребами займаються як на індивідуальних заняттях, так і в групових. На індивідуальних заняттях керівники гуртків розробляють індивідуальні завдання, в залежності від їх можливостей. Батьки віддають перевагу груповим заняттям, оскільки їх діти мають навчатися зі своїми здоровими ровесниками. Перебування дитини в такому середовищі сприяє покращенню знань і навичок, збагаченню досвіду спілкування, знаходженню нових друзів та адаптування в соціумі.

Наші заходи
Святий Миколай з подарунками завітав до Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю
В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця- захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у дитячі душі світлі почуття.
Напередодні Дня Святого Миколая працівники Будинку творчості Заводського району не змогли залишитись осторонь і не завітати до Міського Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Цвєтік- сєміцвєтік».
Чудотворець завітав в гості до дітей з великою Книгою Добрих Справ, вітаючи всіх зі святом, з побажанням малечі добра, щастя та здоров’я.
Діти співали пісеньки, розгадували загадки та розказували вірші про Чудотворця.
Святий Миколай вручив діточкам приємні подарунки- солодощі та малюнки.
Радісні очі дітей та їх щасливі посмішки стали найкращою подякою за візит.
Нехай Святий Миколай не оминає ваших домівок, приносить радість вам і вашим діточкам!