Гурток сучасної хореографії "Карамель"


керівник гуртка - Павлова Олена Борисівна

Ансамбль танцю «Карамель»

       Ансамбль танцю «Карамель» був створений в 2006 році на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. Зараз він нараховує 45 хлопчиків і дівчат різного віку (від 6 до 13 років).

     За роки свого існування ансамбль танцю «Карамель» під керівництвом Павлової Олени Борисівни та за допомогою концертмейстера Боровицького Володимира Миколайовича став учасником і переможцем фестивалів та конкурсів всеукраїнського та міжнародного значення.

    Свою першу нагороду колектив отримав у 2008 році на Всеукраїнському фестивалі танцю «ZLATA-CUP-2008» у м. Миколаєві (І місце). У цьому ж році ансамбль «Карамель» посів ІІІ місце в обласному конкурсі «Веселі черевички».

     2009 рік був важливим етапом у житті колективу, тому що ансамбль «Карамель» вперше за період своєї діяльності взяв участь у Міжнародному фестивалі «Золотий Лелека» і посів І місце у номінації «народний танець» і ІІ місце у номінації «сучасний танець». далі було дуже багато концертів та виступів на різних концертних майданчиках міста. І знову у 2010 році у обласному Фестивалі – конкурсі народного танцю «Веселі черевички» «Карамель» отримав нагороду (ІІ місце). В цьому ж році на конкурсі «Маленькі зірки» у м. Херсон у номінації «естрадний танець»посіли ІІІ місце.

     Знайомі мелодії різних народних танців, хореографічні замальовки, сценічні номери в ансамблі танцю «Карамель» розпочинають своє друге життя, а водночас народжуються нові танцювальні твори.

     У 2015 році колектив "Карамель" брав участь у двох Всеукраїнських конкурсах в м. Київ та в м. Херсоні де здобув перші місця. Всім дуже сподобався наш новій номер німецкий танець "Майбаум" (травневе дерево).


Ансамбль танцю «Карамель» - це велика дружня сім’я, яка дарує дітям любов, радість, натхнення і атмосферу дружби, а глядачу свою творчість, яскраві емоції та своє серце.