Керівники гуртків

Шевченко
Юрій Андрійович

керівник "Народного художнього колективу" Оркестру народних інструментів
"Барвистий передзвін"

Антонова
Галина Георгіївна 

Керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ

"Маленька майстриня" 

Булкіна

Людмила Вікторівна

Керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Чарівниця"

Панкова
Олена Сергіївна
 

Керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка естрадного співу "Любисточки" 

Коляда Тетяна Павлівна

Керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка ОТМ та розпису по тканині "Натхнення"

Воловіна Олександра Вікторівна,Воловина Александра Викторовна

Воловіна Олександра Вікторівна 

Керівник гуртка "Гітара" 


Жатько Олена Олександрівна 

Керівник гуртка "Дитячий театр"

Осадча Катерина Григорівна

Керівник гуртка
«Історичне краєзнавство МАН» 

Павлова Олена Борисівна

Керівник гуртка хореографії "Карамель" 

Шеєва Ірина Василівна 

Керівник гуртка
"Моделювання сувенірів з бісеру"


Третяк Олександр Сергійович 

Керівник гуртка "Гітара" 

Суліма Аліна Геннадіївна 

Керівник гуртка "Довкілля крізь призму англійської мови" 

Іванова Наталія Олегівна

керівник гуртка

"Музична абетка"

Василенко Ірина Анатоліївна

керівник гуртка
«Школа журналістики»


Юрковський Денис Володимирович

керівник гуртка спортивно-бального танцю "Престиж"

Хоменко Лілія Володимирівна

керівник гуртка хореографії "Каблучок"

Зозуля
Оксана Леонідівна

керівник гуртка
«Художній розпис»

Кіпняк
Тетяна Василівна

керівник гуртка

«Дизайн одягу»


Глядчишина
Ганна Володимирівна

керівник гуртка лялькового театру «Петрушка»

Луньова
Надія Вікторівна

керівник гуртків

"Історичне краєзнавство" та

"Пізнаємо рідний край"

Ващенко Віолетта Михайлівна

керівник клубу «Інтелект»

Молчанова
Оксана Миколаївна

керівник гуртка з паперопластики

Сербіна
Тетяна Анатоліївна

керівник гуртка ОТМ

"Маленькі долоньки"

Сасюк
Сергій Григорович

керівник туристсько - краєзнавчого гуртка

Ферару Костянтин Володимирович

керівник гуртка ВІА

"Вернісаж"

Звонілов
Сергій Борисович

керівник гуртка "Шашки"



Дем'яненко

Анна Олександрівна

керівник гуртка "Початкове технічне моделювання"

Роік
Марина Юріївна

керівник гуртка

"Дитячий театр"

Тітова
Тетяна Геогіївна

керівник гуртка вокального співу "До, ре, мі, фа, соль ка"

Золотова
Наталія Віталіївна

керівник гуртка

вокального співу "Веселка"

Голікова
Марина Юріївна

керівник гуртка хореографії "Батерфляй"

Скорик
Ірина Анатоліївна

керівник гуртка
"Виготовлення сувенірів
"

Коляда Златослава Володимирівна

керівник гуртка ОТМ

"Натхнення"