Гурток вокального мистецтва "Мальви"

Керівник гуртка - Метліцька Ірина Володимирівна

Метліцька Ірина Володимирівна працює в Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва, як керівник гуртка вокального мистецтва.
Закінчила Кіровоградське музичне училище, Миколаївський національній університет імені В.О Сухомлинського та отримала диплом «Вчитель музичного мистецтва».


Вокальний колектив «Мальви»  був створений у 2012 році. У гуртку займаються вихованці віком  від 6 до 17 років. Склад колективу поділений за віковими особливостями, тобто у колективі є молодша та старша група. Колектив працює за программою гуртка «Вокальне мистецтво» Рекомендовано Міністерством освіти і науки України
(лист від 08.04.2016 р. № 1/11-4657)
Репертуар колективу різноманітний. Він включає в себе зразки пісень: популярних українських і зарубіжних, джазових, естрадних . Уже в перший рік свого існування колектив став переможцем обласного конкурсу «Різдвяні канікули», у 2016 році учасниками телепроекту на каналі Март – «Дитячий майданчик». Згодом бере участь у різноманітних конкурсах і стає переможцем. Наші солісти є неодноразовими лауреатами та переможцями різних всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фестивалів. Кожен учасник гуртка є самодостатнім солістом і має свої здобутки і досягнення.
У 2018 році – соліст гуртка Красилюк Давид здобув гран-прі у Всеукраїнському конкурсі «Золоті голоси» і став учасником телевізійного проекту «Голос діти» у 2019 році.
Про високий рівень виконавської майстерності вихованців колективу свідчать неодноразові перемоги на фестивалях та конкурсах, також є постійними учасниками концертних програм до свят у закладі та міста.
Навчаючись мистецтву вокального співу, вихованці гуртка «Мальви» опановують основи професійного співу, хореографії, нотну грамоту, правила гігієни і збереження голосу.
За роки існування гуртка, керівнику вдалось створити злагоджений, міцний, дружній колектив вихованців, об’єднаних  спільною метою – стати майстрами вокального мистецтва.