Будинок

Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району розташований в одноповерховій будівлі площею 956.8 м2. ­­Будинок даного закладу введено в експлуатацію в 1917 р.

ТУТ ЖИВУТЬ ЗАПОВІТНІ МРІЇ


Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва продовжує розвиватися як унікальний позашкільний заклад соціального виховання дитини. А уже в процесі творчої діяльності учнівсько-педагогічного колективу відбувається виховання особистості, засвоєння знань, соціального досвіду і зразків культури. Це своєрідна територія дитинства, де мешкають заповітні мрії, де створено всі умови для юних і допитливих пізнати світ і себе, доторкнутися до прекрасного, зробити творчі відкриття, здобути перші перемоги.
Розвиваюче освітнє середовище, яке панує в позашкільному навчально-виховному закладі, має великий вплив на характер самоорганізації всього наступного життя вихованців, їхню базову професійну підготовку і компетентність, допомагає знайти оптимальну модель майбутньої професійної діяльності. У ранньому віці вихованці мають змогу визначити своє місце в житті, повніше реалізувати свої творчі можливості.
БДЮТ Заводського району міста Миколаєва сьогодні – це позашкільний заклад комплексного типу, в якому вихованці отримують багатопрофільну додаткову освіту за такими напрямами:
- художньо-естетичний;
- декоративно-ужиткового мистецтва;
- туристсько–краєзнавчий.
Найрізноманітніші форми гурткової роботи у Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва дають змогу виявити ознаки загальної творчої обдарованості, реалізувати прояви активної життєвої позиції вихованців, розширювати їх внутрішню культуру, а, головне, розвивати їхні здібності й таланти.