Аплікація «Совенятко» своїми руками. Майстер- клас з виготовлення виробу з кольорового паперу.

     Арт- терапія сьогодні вважається одним з найбільш м’яких, але ефективних методів, що використовуються в роботі для дітей з обмеженими можливостями.  Так, 20 січня 2022 року керівниця гуртка «Чарівниця» Булкіна Л.В. та методистка Смагіна С.Є. організували та провели для дітей- інвалідів Міського Центру соціальної реабілітації дітей- інвалідів «Цвєтік- семицвєтік» майстер- клас з виготовлення аплікації з кольорового паперу «Совенятко».

Читать дальше

Міжнародний фестиваль мистецтв «Yula Art Fest»

     У кінці 2021 року в Харкові відбувся VI Міжнародний двотуровий фестиваль мистецтв «Yula Art Fest» у якому отримали перемогу вихованці «Народного художнього колективу» оркестру народних інструментів «Барвистий передзвін» (керівник Шевченко Ю.А.) БДЮТ Заводського району м.Миколаєва.

Читать дальше

"Карпатська рапсодія"

     Вітаємо "Зразковий художній колектив" ансамбль гітаристів "Great sound" (кер.Воловіна О.В.) БДЮТ Заводського району із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Карпатська рапсодія"!

Читать дальше

"TELENT FEST"

     Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка естрадного співу "Любисточки" БДЮТ Заводського району (кер.Панкова О.С.) із перемогою у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі мистецтв "Telent Fest".

Читать дальше

"САПФІРОВИЙ ПРИЗ"

     Дуже раді повідомити про отримання САПФІРОВОГО ПРИЗУ на XXI Міжнародному конкурсі «Digi-Talenty Święta 2021» вихованця «Народного художнього колективу» оркестру народних інструментів «Барвистий передзвін» СТРУШЛЯКА ТИМУРА (керівник - Шевченко Ю.А.). Вітаємо з таким високим результатом та бажаємо нових перемог та досягнень!!!!

Читать дальше

З РІЗДВОМ!

      У це світле свято бажаємо миру і спокою в кожному домі. Усім добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях. Вас вітає "Зразковий художній колектив" гурток естрадного співу "Любисточки" (кер.Панкова О.С.)

Читать дальше

І знову ПЕРЕМОГА!

     За кілька днів до Нового року вихованці БДЮТ Заводського району отримали результати Міжнародного фестивалю-конкурсу «Талановиті діти України до дня Святого Миколая», який відбувся у грудні цього року у м. Київ, спільно з Міністерством культури України та Польщі. 

Читать дальше

Новий рік - це справжнє свято добра, щедрості та посмішок

     Новий рік - це справжнє свято добра, щедрості та посмішок. І цими посмішками хочеться поділитися з іншими. Так напередодні Нового року до Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району вкотре завітали представники із ТОВ "Дунайська судноплавно-стівідорна компанія".

Читать дальше

Міжнародний фестиваль-конкурс "МИКОЛАЙСЬКІ ЗІРКИ - ЧЕХІЯ!"

     Вихованці "Зразкового художнього колективу" ансамблю гітаристів "Great sound" БДЮТ Заводського району (кер.Воловіна О.В.) стали переможцями Міжнародного фестивалю-конкурсу "МИКОЛАЙСЬКІ ЗІРКИ - ЧЕХІЯ!".

Читать дальше

"Новорічний концерт" ансамблю гітаристів "Great sound"

     24 грудня у БДЮТ Заводського району відбувся "Новорічний концерт" "Зразкового художнього колективу" ансамблю гітаристів "Great sound" (кер.Воловіна О.В.).

Читать дальше

Новорічне свято

    А у нас в ансамблі танцю "Карамель" відбулось новорічне свято для малюків!На свято завітав навіть Дід Мороз. Ми співали, водили хороводи, танцювали, відгадували загадки та розповідали вірші.  Було весело! 


Читать дальше

"Зірки тисячоліття"

     Вихованці лялькового театру "Петрушка" (кер. Глядчищина Г.В.) БДЮТ Заводського району стали лауреатами 1 Премії у Міжнародних багатожанрових фестивалях -конкурсах "Зірки тисячоліття" і "Скарби нації"з виставами "Дюймовочка" та Різдвяна казка". ВІТАЄМО!

Читать дальше

Зі святом

 

Читать дальше

Конкурс виконавської майстерності "Струмочок"

     Вихованці "Народного художнього колективу"  оркестру народних інструментів "Барвистий передзвін" та "Зразкового художнього колективу" ансамблю гітаристів "Great sound" прийняли участь у конкурсі виконавської майстерності «Струмочок 2021» серед здобувачів освіти закладів позашкільної освіти м. Миколаєва


Читать дальше

Всеукраїнський вокальний конкурс «Осінній промінь»

     Гурток вокального мистецтва Niko_Voice (кер.Луценко О.М.) Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району м. Миколаєва прийняв участь у ІІ Всеукраїнському вокальному конкурсі «Осінній промінь» в рамках проекту «Ранкові роси» м.Миколаїв та Всеукраїнського об’єднання “Мистецький вектор» м.Рівне.

Читать дальше

Новий випуск газети "ТВОРЧИЙ ЕКСПРЕС"

Новий випуск газети "ТВОРЧИЙ ЕКСПРЕС" ➔ 


Читать дальше

"Престижні" перемоги!

     Вихованці гуртка спортивно-бального танцю "Престиж" (кер.Юрковський Д.В.) БДЮТ Заводського району в черговий раз стали переможцями Всеукраїнських змагань!

Читать дальше

"ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ"

     Вітаємо Луценко Олену, керівницю гуртка вокального мистецтва «NIKO_VOICE» БДЮТ Заводського району із перемогою у Всеукраїнському конкурсі мистецтв "ЗІРКИ МОЄЇ БАТЬКІВЩИНИ".


Читать дальше

Міжнародний фестиваль-конкурс "Сім нот"

Вихованці "Зразкового художнього колективу" ансамблю гітаристів"Great sound" (кер. Воловіна О.В.) БДЮТ Заводського району отримали 2 ГРАН-Прі на Міжнародному фестивалі-конкурсі "Сім нот"!

Читать дальше

Міжнародний фестиваль-конкурс "Тбілісоба"

     Вітаємо вихованок гуртка "Ляльковий театр" (кер.Глядчишина Г.В.) БДЮТ Заводського району із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Тбілісоба": Матвєєва Рєгіна -ІІ місце, Єльнікова Анастасія - І місце


Читать дальше
Загрузить еще