"GREAT TALENT open festival"

     Солісти "Зразкового художнього колективу" гуртка естрадного співу "Любисточки" (кер.Панкова О.С.) перемогли у "GREAT TALENT open festival"!

Читать дальше

Майстрині переможниці

     Вихованки "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" (кер.Антонова Г.Г.) БДЮТ Заводського району прийняли участь у Міжнародному конкурсі "Соняшник".

Читать дальше

Наші переможці!!!

     Незважаючи на те що навчальний рік вже закінчився, вихованці БДЮТ Заводського району продовжують брати участь у дистанційних конкурсах та перемагати!

Читать дальше

З Днем захисту дітей

 

Читать дальше

Знову ПЕРЕМОЖЦІ!

Вітаємо вихованців гуртка "Гітара" (кер.Воловіна О.В.) із перемогами у Дистанційних конкурсах!!!

Читать дальше

Національна дитяча гаряча лінія

 Детальніше за посиланням 🠖 

Читать дальше

Запалюємо на відстані!

     З 15 -17 травня вихованці гуртка «Школа журналістики» (керівник І.А.Василенко) Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району міста Миколаєва перебувають на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».

Читать дальше

Дистанційне орієнтування

     Карантин – це не канікули! І я постійно в цьому переконуюсь. Звичайно, дистанційно навчатися і в школі, і в нашому рідному Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району не так цікаво, як офлайн. Але наші рідні та улюблені педагоги знаходять такі дистанційні методи навчання, що нам іноді зовсім не хочеться, щоб те чи інше заняття закінчувалося.  

Читать дальше

Вітаємо!

Вітаємо вихованців гуртка "Гітара" БДЮТ Заводського району (кер. Воловіна О.В.) з перемогою у Міжнародних Дистанційних конкурсах.

Читать дальше

Онлайн тур "Краєзнавче орієнтування"

     5 травня відбувся тур "Краєзнавче орієнтування" Відкритих змагань юних туристів-краєзнавців БДЮТ Заводського району м. Миколаєва. Тур проводився в онлайн-режимі. Виконання завдань проходило за посиланням у форматі Google Forms. 

Читать дальше

"ПЕРЕМАГАЄМО ВДОМА"

     В умовах сьогодення, ми – «Зразковий художній колектив» гурток естрадного співу «Любисточки» БДЮТ Заводського району (керівник Панкова О.С.) намагаємось йти у ногу з часом.  

Читать дальше

«Творчий Експрес» - краща друкована газета

24 квітня 2020 року визначено переможців ХХІІІ Міжнародного конкурсу шкільних медіа, в якому взяли участь вихованці гуртка «Школа журналістики» (керівник І.А.Василенко) Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. Юнкори БДЮТ представили на конкурс власну друковану газету «Творчий Експрес».

 

Читать дальше

Обмін досвідом на карантині

Керівник гуртка «Школа журналістики» І.А.Василенко протягом карантину бере участь у онлайн-зустрічах із обміну досвідом, на яких зустрічаються керівники гуртків журналістики з різних регіонів України.

Читать дальше

"Тріумф-Fest"

     Карантин не привід сидити вдома без діла. Саме час прийняти участь у дистанційному фестивалі.

Читать дальше

Всеукраїнський конкурс "ЧУБИНСЬКИЙfest"

     Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" (кер.Антонова Г.Г.) із перемогою у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді "ЧУБИНСЬКИЙfest".

Читать дальше

Як передається захворювання?

 

Читать дальше

Заходи обережності під час карантину

 

Читать дальше

Міжнародний фестиваль-конкурс "Єдина країна"

     Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" (кер. Антонова Г.Г.) із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі "Єдина країна". 

Читать дальше

Вітаємо "Барвистий передзвін"

     Вітаємо вихованців "Народного художнього колективу" гуртка оркестру народних інструментів "Барвистий передзвін" (кер. Шевченко Ю.А, Шевченко М.А. та Шевченко М.Ю.) із перемогою у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв "Fest music 2020".

Читать дальше

УВАГА!!!

 

Читать дальше
Загрузить еще