"Калейдоскоп новорічних свят"

     Новорічні та Різдвяні свята — найулюбленіші для всіх поколінь, особливо дітей! До них готуються, чекають, знову сподіваючись на диво! Так і вихованці гуртків відділу ДУМ БДЮТ Заводського району активно та з натхненнях готували поробки на зимову тему. Для дарування, для особистого захоплення і звісно ж для представлення своїх робіт на конкурсах. Яких відбулось чимало. 
Читать дальше

Міжнародний багатожанровий фестиваль-конкурс "Різдвяна зірка"

     Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" БДЮТ Заводського району (кер.Антонова Г.Г.) з перемогою у Міжнародному багатожанровому фестивалі-конкурсі "Різдвяна зірка".


Читать дальше

У Миколаєві названі номінанти програми "Людина року. Городянин року - 2020 "

    Оргкомітет загальноміської миколаївської програми «Людина року. Городянин року» підвів підсумки першого туру, в ході якого зібрані думки і пропозиції експертів - переможців програми минулих років.По кожній з номінацій визначені трійки лідерів, які вийшли до другого туру.  

Читать дальше

Грудневий випуск газети "Творчий експрес"

Грудневий випуск  газети "Творчий експрес" 

Переходьте за посиланням ➡


Читать дальше

"Свято завжди свято!"

     Вихованка гуртка "Пізнаємо рідний край" БДЮТ Заводського району (кер.Луньова Н.В.) Катерина Савко напередодні різдвяних свят отримала нагороду за участь у конкурсі ялинкових прикрас, зорганізованого Миколаївським обласним краєзнавчим музеєм.  

Читать дальше

Перемога на конкурсі «Christmas star»

23-26 грудня вихованці інструментальних гуртків БДЮТ Заводського району стали переможцями у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв (онлайн) «Різдвяна зірка 2020-2021».

Читать дальше

Міжнародний фестиваль - конкурс мистецтв SOLOVIOV ART

    Вітаємо вихованців гуртка естрадного співу "Любисточки" (кер.Панкова О.С.) та гуртка "Ансамбль гітаристів"(кер.Воловіна О.В.) БДЮТ Заводського району із перемогою у Міжнародному фестивалі - конкурсі мистецтв "SOLOVIOV ART".

Читать дальше

Всеукраїнський турнір зі спортивно бальних танців "Pochtarenko Cup"

     Напередодні Нового року вихованці гуртка спортивно-бального танцю "Престиж" (кер.Юрковський Д.В.) БДЮТ Заводського району взяли участь у Всеукраїнському турнірі зі спортивно бальних танців "Pochtarenko Cup".

Читать дальше

Короткометражний фільм"Чарівний годинник"

Будинок дитячої та юнацької творчості Заводського району вітає усіх із наступаючим НОВИМ РОКОМ!

Читать дальше

Сюрпризи від культорганізаторів

     Кожного року, напередодні новорічних свят, всі вихованці та педагоги БДЮТ очікують на дива, які приходять до нас із казковою та чарівною виставою. Планується казка і у цьому році. І ми її вже зовсім скоро побачимо. Але у зовсім іншому форматі. А про деякі новорічні сюрпризи нам розповідає весела, активна та дуже талановита завідувачка організаційно-масовим відділом БДЮТ Заводського району Катерина Вадимівна Бондар.  

Читать дальше

Тур «Що? Де? Коли?» Відкритих змагань юних туристів-краєзнавців БДЮТ Заводського району м. Миколаєва

      З 8 листопада по 20 грудня 2020 року проходив тур «Що? Де? Коли?» Відкритих змагань юних туристів-краєзнавців БДЮТ Заводського району м. Миколаєва. Ігри проводилися в онлайн-режимі на платформі Zoom. 

     У змаганнях взяли участь представники 12 команд – учні гімназії №41, СЗЗСО №22, ЗЗСО №29, ЗЗСО №34, вихованці БДЮТ Заводського району та ДЮЦНВ м. Первомайська. 

Читать дальше

С Днем Святого Миколая!

БДЮТ Заводського району вітає усіх з Днем Святого Миколая!

Переходьте за посиланням➡


Читать дальше

Міжнародний фестиваль "Золота лелека"

На своїх щедрих крилах "Золотий лелека" приніс вихованцям Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району перемоги у Міжнародному фестивалі! Щиро вітаємо вихованців гуртків відділу ДУМ  з перемогами у Міжнародному фестивалі "Золотий лелека"! Бажаємо наснаги і впевненості в своїх силах! 

Читать дальше

Новий випуск газети "ТВОРЧИЙ ЕКСПРЕС"

НЕ ПРОПУСТІТЬ НОВИЙ ВИПУСК ГАЗЕТИ "ТВОРЧИЙ ЕКСПРЕС"

Переходьте за посиланням➡


 
Читать дальше

Всеукраїнський відкритий фестиваль закладів позашкільної освіти України «Територія творчості»

     З 22 жовтня 2020року до 12 листопада 2020 року обласним Будинком художньої творчостіМиколаївської обласної ради проведено відбірковий тур Всеукраїнського відкритогофестивалю закладів позашкільної освіти України «Територія творчості»  у дистанційному форматі. 

Читать дальше

Назавжди з Буковиною

     25-26 листопада та 1 грудня 2020 року вихованці гуртка «Школа журналістики» (керівник І.А.Василенко) брали участь у відкритому XVІІ Міжрегіональному фото-, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який проходив онлайн на платформах ZOOM, YOUTUBE, FACEBOOK. У фестивалі взяли участь 77 команд з різних куточків України та команда з Білорусії. 

Читать дальше

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Great talent"

     Вітаємо керівницю гуртка БДЮТ "Спортивно-бальна хореографія" Галину Дженюк та її партнера Ігоря Єлсукова з перемогою у Всеукраїнському дитячо-молодіжнму фестивалі-конкурсі мистецтв "Great talent"!


Читать дальше

Вітаємо з перемогою!

     Вітаємо вихованців "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" (кер. Антонова Г.Г.) із перемогою у конкурсах!

Читать дальше

Готуємось до новорічних свят

     Вихованці гуртка з виготовлення сувенірів БДЮТ Заводського району (кер.Скорик  І.А.) вже готуються до новорічних свят!

Читать дальше

VI Міжнародний Багатожанровий Дистанційний Фестиваль-конкурс Мистецтв “Talent Fest”

    Вітаємо ансамбль гітаристів "Great sound" БДЮТ Заводського району (кер.Воловіна О.В.) із перемогрою у VI Міжнародному Багатожанровому Дистанційному Фестивалі-конкурсі Мистецтв “Star Fest”.

БАЖАЄМО ПОДАЛЬШИХ ПЕРЕМОГ!!!

Читать дальше
Загрузить еще