Назад к списку

«Моя сім’я – моя команда»

     «Моя сім’я – моя команда». Під таким гаслом пройшов турнір, зорганізований клубом «Інтелект» Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району (кер. Ващенко В.М.) . У турнірі взяло участь 18 сімейних команд Миколаївського економічного ліцею № 2.     14 травня, напередодні Дня сім’ї, відбувся заключний 5-й тур, який було присвячено Дню Європи. 

      Моя сім’я брала участь у всіх п’яти турах. Ми також були авторами одного з запитань яке пролунало в четвертому турі. Наше запитання було на тему «7 чудес світу». 

      Перед початком гри ми розподіляли обов’язки. Наприклад, тато записував форму питання, а мама встигала записати його дослівно. Капітаном нашої команди була я – тож коли наш час спливав, я мала обрати і відправити найкращу відповідь. 

      Під час карантину заняття клубу «Інтелект» проходили онлайн, проте це не завадило їм бути таким ж захоплюючими. На тренуваннях ми навчаємося уважно слухати, аналізувати інформацію, прислухатися один до одного, вчимося логічно мислити. Я обожнюю наш Клуб і дуже вдячна неймовірному керівнику – Віолеті Михайлівні – за чудову атмосферу, за безціну інформацію, яка нам запам’ятовується на все життя. 

 Євгенія Широкова, вихованка Клубу "Інтелект"