Назад к списку

"Осінні барви Буковини"

     З 9 по 12 жовтня вихованці гуртка «Школа журналістики» (керівник І.А.Василенко) взяли участь у ХVІ Міжрегіональному фото -, кінофестивалі «Осінні барви Буковини», який об’єднав фотографів та відеографів із різних куточків України, Польщі, Білорусі.


  У заході взяли участь команди з Чернівецької, Івано-Франківської, Дніпропетровської, Донецької, Вінницької областей, міст Миколаєва та Києва, команди з Польщі та Білорусі. На заочний етап Фестивалю було подано 450 фоторобіт та 50 кінофільмів юних аматорів. Організатори фестивалю — Департамент освіти і науки облдержадміністрації та Чернівецький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді за сприяння управління молоді та спорту облдержадміністрації, ГО «Дорогою добра». Протягом фестивалю учасники мандрували м. Чернівці, смт. Путила та смт. Вижниця Чернівецької області, а також перебували на екскурсіях у Івано-Франківській області.

     Урочисте нагородження учасників заочного етапу Фестивалю та виставка фоторобіт лауреатів фестивалю й перегляд кінофільмів відбулося у місті Чернівці. Далі програма Фестивалю передбачала низку культурно-пізнавальних екскурсій по місту Чернівці, відвідування музеїв Гуцульщини та Путильського районного Центру дитячої та юнацької творчості, поїздку на радіолокаційну станцію «Памір», підйом на найвищу гору Буковинських Карпат – Яровиця, майстер-класи від професіоналів. За час перебування на Буковині учасники повинні були взяти участь у виконанні завдань бліц-конкурсу Фестивалю за темою «Успішна молодь-майбутнє країни». 

     Вихованці БДЮТ отримали 6 Дипломів переможців у номінації «Фото». «Макрозйомка» - І місце - Ревенко Аліна, «Вулична фотографія» - ІІ місце - Кононенко Олександр, «Архітектурна фотографія» - ІІ місце - Кононенко Олександр, «Пейзажна фотографія» - два ІІІ місця - Барашикова Варвара, «Бліц-конкурс» - ІІІ місце -  Кононенко Олександр.

Дякуємо організаторам фестивалю та всім, хто нас підтримував!