Назад к списку

"Україна молода"

     Протягом березня-травня 2021 року обласним Будинком художньої творчості Миколаївської обласної ради проведено обласний Огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Україна молода» (дистанційний формат) серед творчих колективів закладів загальної середньої та позашкільної освіти міських (сільських, селищних) рад Миколаївської області. 


     Обласному етапу Огляду-конкурсу передували відбіркові етапи на рівні міських, (сільських, селищних) громад, в яких брали участь гуртки, студії, колективи та окремі виконавці закладів загальної середньої та позашкільної освіти Миколаївщини, які продемонстрували змістовний підбір репертуару, високу виконавську майстерність, сценічну культуру, артистичність та емоційність виконання.В обласному етапі Огляду-конкурсу взяли участь 172 колективи (понад 3000 вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти) вокального, хореографічного, інструментального, фольклорного, оригінального жанрів художньо-естетичного напрямку позашкільної освіти закладів освіти, серед яких вихованці БДЮТ Заводського району.

   Журі конкурсу відзначило, що обласний Огляд-конкурс художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти став звітом освітянських аматорських колективів до 30-ї річниці незалежності України і показав належну роботу гуртків мистецького спрямування із вдосконалення і покращення освітнього процесу, професійної орієнтації вихованців, поглиблення їх знань, реалізації державної політики у галузі позашкільної освіти, виховання творчої, цілеспрямованої особистості.Враховуючи зазначене, та на підставі рішення журі обласного Огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності закладів загальної середньої та позашкільної освіти «Україна молода» (дистанційний формат) було визначено переможців серед яких:

 1. «Хореографічний жанр»:

 1.2. Малі форми хореографії: 

ІІ місце

 - Харченко Єгор та Колошіна Софія, вихованці гуртка спортивно-бального танцю «Престиж»,
керівник Юрковський Д.В.; 

- Мацкул Олександр та Юрковська Злата, вихованці гуртка спортивно-бального танцю «Престиж»,
керівник Юрковський Д.В. 

 2. «Театральний жанр». 

2.1. Театральні колективи: 

ІІ місце 

- гурток «Дитячий театр», керівник Бондар К.В.; 

 2.2. Читці-декламатори: 

І місце 

- Даша Базаренко, вихованка гуртка «Ляльковий театр», керівник Глядчишина Г.В.; 

ІІ місце 

- Юлія Сербулова, вихованка гуртка «Дитячий театр», керівник Бондар К.В.;

- Матвєєва Регіна, вихованка гуртка «Ляльковий театр», керівник Глядчишина Г.В.; 

4. «Народні інструменти». 

4.1. Оркестри народних інструментів: 

І місце 

- «Народний художній колектив» оркестр народних інструментів «Барвистий передзвін»,
керівник Шевченко Ю.А.;

 4.2. Ансамблі народних інструментів: 

І місце 

- ансамбль гітаристів «Great Sound», керівник Воловіна О.В.; 

6. «Вокально-хоровий жанр». 

6.2. Вокальні ансамблі: 

І місце 

- «Зразковий художній колектив» гурток естрадного співу «Любисточки», керівник Панкова О.С.; 

 6.4. Солісти-вокалісти:

ІІ місце

- Буткалюк Олена, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка естрадного співу «Любисточки»,
керівник Панкова О.С.;

 - Деордієва-Ткаченко Валерія, вихованка «Зразкового художнього колективу» гуртка естрадного співу «Любисточки»,
керівник Панкова О.С.

ВІТАЄМО НАШИХ ПЕРЕМОЖЦІВ!!!