Назад к списку

Газета БДЮТ- переможець «Прес-весни»

     З 17 - 19 травня вихованці гуртка «Школа журналістики» БДЮТ Заводського району (керівник Василенко І.А.) перебували на ХVІІ Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах», який відбувався у Києві. Газета БДЮТ отримала Диплом-спецпремію в номінації «Газета». 


     Протягом конкурсу юнкори БДЮТ брали участь у майстер-класах, вікторинах, брифінгах, роботі онлайн-редакції, квесті-вояжі «Від дитинця до європейської столиці», зустрічах із відомими українськими журналістами, відвідали телестудію «5 канал» та Парк «Київська Русь».

     Всього у фестивалі-конкурсі «Прес-весна на Дніпрових схилах» взяли участь 2800 медіа з різних міст України, а також міжнародні дитячі медіа. Тема цьогорічного фестивалю – «Брендинг моєї країни, моєї родини». Серед країн-учасниць: Білорусь, Бельгія, Польща, Голландія, Чехія та Словаччина. 

     Організаторами фестивалю є Міністерство освіти і науки України, Київська державна адміністрація, Київський Палац дітей та юнацтва. Журі фестивалю: редактори та журналісти провідних засобів масових комунікацій України, науковці та практики столичних вишів.