Назад к списку

Концерт гуртків "Гітара"

     17 травня у приміщенні БДЮТ Заводського району відбувся звітний концерт гуртків "Гітара" керівників Воловіної О.В. та Третяка О.С.


     Як уже заведено у гуртку, кожні пів року вихованці влаштовують невеличкий виступ для батьків та гостей, щоб продемонструвати свої вміння та напрацювання. У цьому році керівниками гуртків "Гітара" було вирішено зробити великий творчий звіт і поділитися результатами праці та досягеннями своїх вихованців.

     У концерті прийняли участь не тільки вихованці які вже мають свої професійні здобутки, а й новачки, які тільки розпочинають свій творчий шлях у музиці. Так дебютом став виступ зведеного Ансамблю гітаристів-початківців, які виконали у.н.п. "Ніч яка місячна".

     А щодо здобутків вихованців гуртків "Гітара", то їх у цьому році було чимало, а саме : 19 на Всеукраїнському та 14 на Міжнародному рівні.

     Яскравим та чуттєвим моментом концерту став виступ солістки Ансамблю естрадного співу "Любисточки" Буткалюк Олени (кер.Панкова О.С.). Вона виконала композицію з м/ф "Шрек" у супроводі Ансамблю гітаристів "Great sound" (кер.Воловіна О.В.).

     Вихованці гуртків дивували своїми талантами та високим рівнем виконавської майстерності, а глядачі гучно підтримували кожен виступ та навіть лунало "Браво!".

Бажаємо усім майбутнім зіркам 
наснаги та прагнення до самовдосконалення!

Посилання на відео ♫→