Назад к списку

Подорож по рідному краю

    03 жовтня методичним відділом БДЮТ Заводського району був проведений тревел-тренінг для керівників гуртків (подорож у навчанні до сіл Трикрати та Актове Вознесенського району) на тему: «Використання аспектів природної та історико-культурної спадщини рідного краю під час проведення занять гуртків». 

 Для учасників заходу були продемонстровані рекреаційні можливості рідного краю та їх використання під час занять гуртків. 

 Особливою формою організації освітнього процесу виступає саме навчальна екскурсія. Задачі екскурсії — розвиток здібностей дітей діяти з пізнавальних позицій у оточуючому їх навколишньому світі; безпосередньо сприймати і вивчати життєві явища і процеси. Екскурсії допомагають формувати емоційну сферу вихованців: почуття прекрасного, відчуття радості пізнання, бажання бути корисними людям. 

Кожна екскурсія пов'язана з навчальним матеріалом різних предметів. Екскурсії допомагають учням охопити зміст навчання всебічно, побачити взаємозв'язок досліджуваних у різних курсах явищ і законів, набути навички їхнього універсального застосування. 

Такі форми діяльності значно активізують пізнавальну діяльність дітей.