Назад к списку

Турнір «Що? Де? Коли?»

     Чи знаєте ви, що відомий німецький композитор Йоганн Себастьян Бах любив жартувати і переодягався в сільського вчителя. В такому вигляді він приходив до церкви і просив органіста поступитися йому місцем за інструментом. І якогось разу органіст сказав, що це грає або сам диявол, або...  


    А правильна відповідь не Господь, а - Йоганн Себастьян Бах.І учні освітніх закладів міста – знають або змогли здогадатися, завдяки командному обговоренню. Боротьба за першість на інтелектуальному турнірі «Що? Де? Коли?», присвяченому визначним українцям та європейським особистостостям розпалилася дуже серйозна. 

   Вже традиційно БДЮТ Заводського району м. Миколаєва (клуб «Інтелект», керівник Ващенко В.М.) та економічний ліцей №2 проводять, організований міським управлінням освіти, інтелектуальний турнір. У цьому році в турнірі взяли участь 20 команд. У фінал увійшли команди ЗЗСО №12, 24, 29, 35, 52, 54, 56, 64, економічного ліцею №1,2, гімназії №41, СШМіПР «Академія дитячої творчості», Першої гімназії імені Миколи Аркаса (поза конкурсом). Тобто по три з кожного району міста. У запеклій боротьбі перемогу здобули учні ЗЗСО №35 (І місце), Гімназії №41 (ІІ місце), ЗЗСО №29 (ІІІ місце).


   Переможці та учасники отримали грамоти управління освіти Миколаївської міської ради та солодкий приз від економічного ліцею №2. Особливої подяки заслуговують ідейний сподвижник та безпосередній виконавець, керівник клубу «Інтелект» Ващенко В.М. та вчитель географії економічного ліцею №2 Шпіклірний І.В.


Вітаємо переможців!