Назад к списку

Запалюємо на відстані!

     З 15 -17 травня вихованці гуртка «Школа журналістики» (керівник І.А.Василенко) Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району міста Миколаєва перебувають на Міжнародному фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької журналістики «Прес-весна на Дніпрових схилах».


     Усі заходи фестивалю відбуваються дистанційно, але це не заважає юнкорам активно брати в них участь. 

15 травня відбулося урочисте відкриття фестивалю, а наступного дня вихованці гуртка стали учасниками майстер-класів та вебінарів, на які їх запросили професійні журналісти, блогери та медіатренери України.

     Кореспонденти газети «Творчий Експрес» БДЮТ відвідали майстер-клас «Як написати хороший журналістський матеріал», який провів шеф-редактор інтернет-видання «КиевВласть» Ігор Дармостук, долучилися до творчої вітальні «Радіо в сучасному світі: актуалізація» від випускового редактора «РадіоМ» Ігоря Середи, майстер-класу «Спортивна журналістика: хобі, за яке тобі платять гроші», на який юнкорів запросив журналіст телеканалу «Х-спорт» Максим Щербаков. Дуже сучасними та актуальними були вебінари «Створення інформаційного контенту сайтуб’юті індустрії» від Анни Мельниченко та «Інструменти просування в Інстаграм і створення власної SMM стратегії» від Анни Осіпюк. Як завжди, було цікаво послухати секретаря НСЖУ, медіатренера, засновника Всеукраїнського конкурсу «Я –журналіст!» Віталія Голубєва. Цього разу Віталій провів вебінар «Лайфхаки для журналістів в соціальних мережах».

     Багато нового дізналися на вебінарі «Інфотейнмент: відеоблогінг вдома» від викладача Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка, медіатренера Академії української преси Андрія Юричко та майстер-класі по сторітейлінгу «Час для історій: як розказати про будь-що і зацікавити будь-кого» від продюсерки, медіаекспертки Академії української преси Жанни Кузнецової. 


      Юнкори, що займаються створенням відео, долучилися до онлайн-зустрічі з доцентом кафедри зв'язку з громадськістю і журналістики КНУКіМ Анною Полісученко. А наші фотокореспонденти з захопленням слухали поради на творчій вітальні «Цікава фотографія, як це працює», які надав член Національної спілки фотографів України Ярослав Голубчик.Дуже оригінальними був лайфхак-пятихвилинка «Знайди більше - пишіть менше» від керівника гуртків ІТА «ЮН-ПРЕС» Дарії Білокобильської. 

      Керівник гуртка Ірина Анатоліївна Василенко долучилася до майстер-класів «Ранкова газета за 5 кроків» та «Освітній квест: як організувати й провести».А ще ми мандрували величним Києвом, адже нас гостинно запросили на віртуальну екскурсію «Київ – європейська столиця».