Назад к списку

"Калейдоскоп новорічних свят"

     Новорічні та Різдвяні свята — найулюбленіші для всіх поколінь, особливо дітей! До них готуються, чекають, знову сподіваючись на диво! Так і вихованці гуртків відділу ДУМ БДЮТ Заводського району активно та з натхненнях готували поробки на зимову тему. Для дарування, для особистого захоплення і звісно ж для представлення своїх робіт на конкурсах. Яких відбулось чимало. 
     Вихованці гуртків відділу ДУМ представили свої роботи та стали переможцями в різних номінаціях конкурсів “Новорічна композиція”, “Новорічні та різдвяні фантазії”, “Різдвяна зірка”, “Christmas star” та інші. 

Одним з чудових та чарівних заходів, який проходив в Миколаївському краєзнавчому музеї був конкурс новорічних іграшок “Свято завжди свято!”, в якому прийняли участь вихованці гуртка “З виготовлення сувенірів”, керівник Скорик Ірина Анатоліївна, “Зразкового художнього колективу” гуртка декоративно-ужиткового мистецтва “Чарівниця”, керівник Булкіна Людмила Вікторівна.

     Миколаївська бібліотека для дітей №2 “Колоbook” відкрила виставку творчих робіт “Зимове натхнення”. На якій вихованці “Зразкового художнього колективу” гуртка декоративно-ужитковго мистецтва “Маленька майстриня” представии свої роботи на зимову тематику, керівник Антонова Галина Георгіївна.

     Наповнившись новорічніми, Різдвяними, зимовими емоціями творчі та талановиті вихованці гуртків відділу ДУМ щиро з відкритим серцем ідуть на зустріч новим творчим звершенням та перемогам!


Завідувачка відділу ДУМ БДЮТ Заводського району 
Масіна Ю.Є.