Назад к списку

«Повір у себе і в тебе повірять інші»

     Забагато уваги не буває. Турботу, любов і піклування потребують усі без винятку. Але, найбільше, цього потрібно дітям з особливими потребами. Саме тому, 12 березня 2021 року методистка Будинку творчості Заводського району Смагіна С.Є. провела інтегроване краєзнавче заняття «Відкрий для себе Миколаїв» для дітей з інвалідністю Міського центру комплексної реабілітації «Цвєтік-Сєміцвєтік».


     Метою проведення даного заняття була організація групової зустрічі дітей з особливими потребами, ознайомлення з історією міста Миколаєва.

    На занятті дітки перевірили та ще більше розвинули знання про наше місто. Діти із цікавістю виконували творчі завдання, з легкістю брали активну участь у вікторині та створили власну фотовиставку визначних місць нашого міста. Своїми руками з пластиліну виклали по контуру атрибутику Миколаєва (герб Миколаївської області).

Хорошим доповненням до заняття було виготовлення власноруч фоторамок з найулюбленіших та визначних пам’ятних місць рідного міста. 

     Заняття пройшло в теплому, щирому спілкуванні. Діти поділились своїми мріями та планами на майбутнє. Велике та нестримне бажання щоб здійснились мрії «особливих» дітей та щастя увійшло в їх життя.