Назад к списку

"Зимове натхнення"

     4 лютого в дитячій бібліотеці «КОЛОБУК» (філіал міської бібліотеки №2) відбулося відкриття першої виставки «Зразкового художнього колективу» гуртка ДУМ «Маленька майстриня» (керівник Антонова Галина Георгіївна). Виставка має назву «Зимове натхнення» та буде відкрита для всіх бажаючих до 11 лютого. 


     Перша виставка – це завжди свято, незабутня подія на все життя для вихованців, батьків та їхнього керівника. Роботи, що експонуються, виконанні в різних техніках – від старовинних до найсучасніших. Це чудові м’які іграшки та сувеніри, оригінальні аплікації, роботи в техніці мокрого та сухого валяння, вишивка стрічками, живопис вовною, нитяний живопис, декупаж.

     Всього у виставці «Зимове натхнення» взяли участь 30 вихованців гуртка, яких надихнули на створення чудових витворів декоративно-ужиткового мистецтва чарівні зимові свята. 

     Вихованців гуртка «Маленька майстриня» з відкриттям першої виставки від всього колективу Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району привітав театральний гурток «Калліопа» (керівник О.О.Жатько) та «Зразковий художній колектив» гурток естрадного співу «Любисточки» (керівник О.С.Панкова).

 Запрошуємо відвідати виставку «Зимове натхнення»!