Назад к списку

Благодійний ярмарок «Допоможи врятувати здоров’я»

     11 червня в таборі «Інтелект» БДЮТ Заводського району відбувся благодійний ярмарок «Допоможи врятувати здоров’я», на якому для лікування маленької Іванки Голубєвої було зібрано 4 439 грн. 


     Батьки Іванки дуже вдячні всім педагогам, дітям та їхнім батькам та висловлюють щиру подяку:- Низький вам уклін від нашої сім’ї, вітання і слова подяки від маленької Іванки!!! Якраз вчора почали курс реабілітації, тому допомога стала вкрай доречною, - написав нам батько Іванки Віталій Голубєв. 

     Проводити благодійні ярмарки в таборі стало вже доброю традицією. Цей ярмарок вже третій і дуже приємно, що наші добрі серця допомогли врятувати життя Максиму Семенюку, який зараз повністю видужав та 1 вересня готується прийти до першого класу. А також допомогли в минулому році покращити здоров’я та надати надію на життя Іванці Голубєвої. Цього року діти та їхні батьки принесли безліч власноруч виготовлених солодощів, пиріжків, фруктів, вироби декоративно-ужиткового мистецтва. Буквально за годину кошти були зібрані! До речі, ні одна дитина в таборі не залишилася байдужою та взяла участь у акції. А ще в цей день усі гроші, що батьки дали на морозиво, діти поклали в благодійну скриньку. Для тих, хто не встиг долучитися до акції, повідомляємо реквізити батька дівчинки. 

 ПриватБанк 4731 2191 1250 4935 Голубєв Віталій Юрійович.