Назад к списку

День визволення України від нацистських загарбників у БДЮТ Заводського району

     Цикл заходів з нагоди відзначення Дня визволення України від нацистських загарбників включив у себе: круглий стіл «Книга Пам’яті України розповідає…», години спілкування у гуртках «Історична подорож у часі. Славетні імена України», екскурсії до Музею підпільно-партизанського руху на Миколаївщині. 

     Найбільш масовими та яскравими стали дві події – святковий концерт «Пам’ятаємо твій подвиг, солдате!», що відбувся 25 жовтня у холі БДЮТ та літературно-музична композиція від театрального гуртка «Дитячий театр» (кер. Жатько О.О.) – «Стежинами поезії Арсенія Тарковського», яка пройшла у стінах бібліотеки «КОЛОБУК» (філіал міської бібліотеки №2).


     У концерті «Пам’ятаємо твій подвиг, солдате!» прийняли участь вокальні та хореографічні колективи БДЮТ: «Веселка» (кер. Золотова Н.В), «Любисточки» (кер. Панкова О.С.), «Карамель» (кер. Павлова О.Б.) та вихованці гуртка «Дитячий театр» (кер. Жатько О.О.). Глядачами, які мали змогу оцінити виступи маленьких зірочок стали учні початкових класів ЗОШ № 34, батьки та вчителя.


    

   26 жовтня у привітній залі бібліотеки «КОЛОБУК», вихованці гуртка «Дитячий театр» (кер. Жатько О.О.) декламували вірші всесвітньо відомого поета, ветерана ВВВ Арсенія Тарковського. Діти віком від 6 до 14 років розповідали про складні душевні переживання людини, яка обличчям до обличчя стикається з війною. Глядачами цього дійства, що супроводжувалося музикою Баха та Артем`єва, стали вихованці гуртка «Школа журналістики» (кер. Василенко І.А.) та батьки. Захід пройшов у невимушеній доброзичливій атмосфері та завершився на світлій, теплій ноті.