Назад к списку

Краєзнавча школа «Еко-час»

     23 лютого на базі ЧНУ ім. Петра Могили відбулось заняття краєзнавчої школи «Еко-час». 


     В заході взяли участь вихованці Миколаївський обласний центр туризму МОЦТКЕ УМ, Бдют Заводського Району м. Миколаєва (керівник Гончаренко Н.В.), Вітовський Центр позашкільної роботи (керівник Лилия Бащак Бащак Л.І.) та Бту Миколаївського Р-ну (керівник Елена Нестеренко Нестеренко О.Ю.). Студенти університету Спеціальність Екологія , вихованці гуртка «Екологічне краєзнавство» МОЦТКЕ УМ (керівник Iryna Malyuchenko Малюченко Ірина Олександрівна) підготували та провели для юних краєзнавців майстер класи. 

     На занятті з геології «Гірські породи та мінерали» юні краєзнавці ознайомилися із таємницями надр Землі, з історією походження та утворення гірських порід і мінералів, їх класифікацією. Навчилися робити опис порід , визначати іх за ознаками.  

      Під керуванням завідувача лабораторії Смирнова Віктора Миколайовича опанували методику проведення первинного органолептичного аналізу води, навчилися визначати стан нижнього шару атмосфери за показниками. В ігровій формі юні краєзнавці познайомилися з екологічними проблемами та шляхами їх розв’язання на грі «Green lane».

     Вистава «Порятунок Марсу» заставила учасників школи замислитися над майбутнім нашої планети. 

     Дякуємо всім учасникам та вихованцям гуртка «Екологічне краєзнавство» за цікавий захід. 

Сподіваємось, що отриманні знання віднайдуть своє відображення у пошуково-дослідницьких роботах.