Назад к списку

Міський конкурс «Новорічні та Різдвяні фантазії»

    Кожного року вихованці гуртків ДУМ з нетерпінням очікують результатів найяскравішого казкового та сніжно-святкового міського конкурсу «Новорічні та Різдвяні фантазії». І коли настає та довгоочікувана мить, коли вихованці гуртків отримують свої нагороди та безліч грамот і веселих посмішок та оплесків їх радощам немає меж. Котики-муркотики, собачки-забіячки, сніговички-світлячки , ялинкові прикраси, іграшки були представлені на конкурс, якими милувалося усе місто від малого до великого.


     У конкурсі взяли участь 9 гуртків ДУМ та ОТМ: гурток «Сувенір» керівник Скорик І.А., гурток «Моделювання одягу» кер. Кіпняк Т.В., гурток «Художній розпис» кер. Зозуля О.Л., гурток «Моделювання сувенірів з бісеру» кер. Шеєва І.В., гурток «Моделювання іграшок - сувенірів» кер. Рехлецька О.Є., гурток «Радіоелектричне конструювання» кер. Артамонов В.В., «Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Маленька майстриня» кер. Антонова Г.Г., «Зразковий художній колектив» гурток ДУМ «Чарівниця» кер. Булкіна Л.В., «Зразковий художній колектив» ОТМ «Натхнення» кер. Коляда Т.П..

     За високі результати у конкурсі 36 вихованців отримали почесні нагороди, ще невеликий але вагомий результат відправився у скарбничку БДЮТ Заводського району. 

     Ми пишаємося нашими талановитими вихованцями та досвідченими керівниками гуртків ДУМ. 
Бажаємо їм успіхів, натхнення та достойних робіт для перемог!