Назад к списку

Міжнародний фестиваль "Золота осінь Славутича"

     3 24-27 вересня вихованці гуртка "Школа журналістики" Бдют Заводського Району , керівник Ірина Василенко, перебувають на Міжнародний фестиваль "Золота осінь Славутича" у місті Славутич.  


     Цьогоріч на Фестиваль приїхали 74 команди з Грузії, Польщі, Білорусі, Литви та 18 міст і населених пунктів України. Юнкори Бдют Заводського Району взяли участь у номінації ,"Друковані ЗМІ" та чудовій фестивальній програмі. Найскладнішим було виконання конкурсного завдання за темою "Безбар'єрність - це філософія суспільства без обмежень". Конкурсна робота отримала високу оцінку журі, а команду БДЮТ у складі Варвара Барашикова , Саша Кононенко , Артема Слободяникова нагородили Дипломом за ІІ місце.

     Юнкори провели багато цікавих інтерв'ю, написали оду Славутичу, здійснили екскурсію містом, створили матеріали для фестивальної газети "Славеста" та познайомилися з мером Славутича Юрієм Фомічевим, який народився на Миколаївщині. Щиро дякуємо за яскраві, теплі, щирі дні директору Фестивалю Ніна Єрьоміна та всім, хто був поряд. Окремо дякуємо найкращому волонтеру Анастасії Зуб.