Назад к списку

Музична вітальня "Музика у кожному серці..."

     У останній день навчального року, 31 травня, у БДЮТ Заводського р-ну відбулась Музична вітальня для батьків гуртка "Оркестр народних інструментів" (кер. Шевченко Ю.А.)  під назвоню "Музика у кожному серці".


     Вихованці "Народного художнього колективу" оркестру народних інструментів "Барвистий передзвін" продемонстрували свої сольні та колективні виступи під супровід акомпаніатора гуртка Слятіної Ірини Олександрівни. Своїми вміннями дивували: солісти колективу Чиненников Денис, Бородин Іван, Бистревська Юлія, Струшляк Мілада, Пустоварова Аліна, Второв Олексій, Крамаренко Крістіна, Струшляк Тимур; дуети у складі Єрінчак Ульяни та Єрінчак Єви, Дудніка Олександра та Струшляка Тимура, Лупіна Єгора та Письмнського Лева, Лисенко Марії та Ганган Марини; тріо домристів у складі Бистревської Юлії, Немченко Святослава та Струшляк Мілади. 

А у завершенні концерту оркестр підготував для батьків сюрприз та виконав твір А.Петрова "Музичний момент" та фінал з м/ф "Падав минулорічний сніг" та "Біга".

     Свято вібулося у доброзичливій та сімейній обстановці. Кожен учасник заходу отримав безліч позитивних емоцій та яскравих незабутніх вражень.