Назад к списку

Обмін досвідом на карантині

Керівник гуртка «Школа журналістики» І.А.Василенко протягом карантину бере участь у онлайн-зустрічах із обміну досвідом, на яких зустрічаються керівники гуртків журналістики з різних регіонів України.


     9 квітня відбулась онлайн-зустріч за темою: «Дистанційна робота, форми і методи роботи, шляхи реалізації. Проблеми та способи їх вирішення". Обговорили ефективні методи роботи під час карантину, збереження мережі гуртків, участь та підготовку до журналістських конкурсів, поділилися досвідом цікавих вивчених вебінарів тощо. 

     16 квітня – зустріч за темою: «Дистанційна робота, нові форми і методи роботи. Дитяча газета та її можливості». 

     Керівники ділилися ефективними методами та формами дистанційної роботи, досвідом роботи з цікавими медіа-ресурсами, обговорювали участь та підготовку до найближчих журналістських конкурсів, аналізували можливості та розвиток дитячих медіа, зокрема друкованої та електронної.

     23 квітня - онлайн-зустріч за темою: «Дистанційна робота. Діджиталізація: позитивні й негативні сторони, загрози і переваги?». 

     Поділилися ефективними методами та формами дистанційної роботи за минулий тиждень, обговорювали участь та підготовку до найближчих журналістських конкурсів, аналізували цікаві сайти, медіа-ресурси. 

     Онлайн-зустрічі змінили три локації спілкування: платформа ZOOM, конференція у вайбер, відеочат у Messenger. Медіапедагоги рулять!Наступна зустріч: 30 квітня 2020 року.