Назад к списку

Пам’яті Вчителя

     3 жовтня вихованці «Зразкового художнього колективу» гуртка «Школа журналістики» Обхт Миколаїв (керівники: Виктория Панченко, Дмитро Чуприна, Ирина Василенко) та гуртка «Школа журналістики» Бдют Заводського Району (керівник І. Василенко) провели традиційний квест «МедіаЕкспрес», присвячений пам’яті засновника юнкорівського руху на Миколаївщині Леоніда Леонідова. 


     Юнкори отримали маршрутні листи, де були описані станції квесту. На кожній станції діти виконували оригінальні завдання, які розвивають журналістські навички. На зупинці «Стоп-кадр» потрібно було зробити фото з теми «Ми любимо осінь»; «Казкова пригода» – учасники придумували нову кінцівку казки; «Нова ментальність» - писали початок есе. На станції «Реклама та піар» команди створювали рекламний продукт для гуртка «Школа журналістики», надавали питання Президенту на станції «Мікрофон», давали креативні відповіді на питання, створювали заголовки…

     Команда, яка впоралась з усіма завданнями першою, отримала титул переможця. Цього року першість у квесті здобула команда «Творчий вибух», лідер – одиннадцятикласниця Сорочан Єлизавета.

     На заході юнкори дізналися про життєвий та творчий шлях Л.Леонідова, про розвиток та становлення юнкорівського руху на Миколаївщині, перших миколаївських юнкорів, історію створення журналістських гуртків БДЮТ та ОБХТ.