Назад к списку

Районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки»

    На базі Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району 26.02.2019 було проведено районний етап обласного конкурсу солістів-вокалістів «Миколаївські дзвіночки».


     Виступи колективів оцінювались журі за наступними критеріями: відповідність репертуару виконавським можливостям та віковим особливостям; рівень виконавської майстерності (інтерпретація, виконавський стиль, ступінь володіння засобами вокального виконавства тощо); емоційність виступу; сценічна культура та естетика зовнішнього вигляду; якість музичного супроводу.

     В конкурсі взяли участь учні школи №17, №34, №37, гімназія №4, економічний ліцей №2, а також вихованці гуртків Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району.
    Журі у складі: голова комісії – Олійников О.О.; члени журі:, Панкова О.С. Слятіна І.О. провели конкурс, проаналізували виступи конкурсантів та підвели підсумки конкурсу.
     На думку журі, незважаючи на невелику кількість учасників конкурсу, якість концертних виступів була на високому рівні. За протоколом середній бал виступів у всіх членів журі склав 83 зі 100 можливих. Особливо яскраві були виступи учнів ЗОШ №37, економічного ліцею №2 та вихованців БДЮТ Заводського району.  

За рішенням журі:

Перша вікова категорія 

І місце – Деордієва Валерія (ЗОШ №37) 

ІІ місце – Тернова Вікторія (ЗОШ №34) 

ІІІ місце – Матєха Дар'я (ЗОШ №17) 

Друга вікова категорія 

І місце – Буткалюк Олена (БДЮТ, кер. Панкова О.С.) 

ІІ місце – Сиченко Олександра (Економічний ліцей №2) 

 ІІІ місце – Роллі Дар'я (ЗОШ №34) 

Вітаємо переможців!