Назад к списку

Слава Україні! Героям Слава!

     Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Сьогодні ж вона на всіх одна — війна, хоч як би ми її не називали. Хтось бере у руки зброю і йде захищати рідну землю, а хтось допомагає фізично, фінансово чи морально.


      В прагненні підтримати наших відважних вояків єднаються і дорослі, і діти. Так, у Будинку творчості Заводського району була організована щира, по-родинному тепла зустріч з воїном, ветераном АТО Жуковським Денисом Михайловичем. 

     Зі словами подяки і гордості за наших героїв виступили вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник гуртка Смагіна С.Є.). 

     Час сплинув непомітно. Майже годину діти, затамувавши подих, слухали розповідь, запитували, спілкувались. Ніхто не залишився байдужим. Гуртківці та керівник гуртка поставили гостю багато запитань, залюбки потисли руку герою й побажали Божої опіки у справі захисту рідної землі.

      У свою чергу Денис Михайлович надав гуртківцям відверті відповіді, поділився теплими спогадами про роки, передав частинку своєї енергії, мужності й оптимізму.

     Присутні з хвилюванням слухали розповідь воїна-земляка про нелегкі будні на сході України, свої успіхи та невдачі, про тих, хто загинув на полі бою та вшанували пам’ять про них – хвилиною мовчання. 

     Наприкінці, вихованці гуртка вручили воїну квіти, з найкращими побажаннями, щоб війна закінчилась і їм не потрібно було туди більше повертатись та залишати своїх рідних у страшній тривозі і постійних переживаннях.