Назад к списку

Стежинами рідного краю

     15 квітня вихованка гуртка «Школа журналістики» БДЮТ Заводського району Барашикова Варвара та керівник гуртка Василенко Ірина Анатоліївна перебували на II Всеукраїнському молодіжному науковому симпозіумі, який проходив на базі Національного університету «Острозька академія» (м. Осторг, Рівненська область). 


     На симпозіум приїхали представники майже з усіх областей України, які стали переможцями Всеукраїнського конкурсу-краєзнавчій експедиції «Стежинами рідного краю». 

 Вихованці краєзнавчих гуртків БДЮТ підготували роботи у номінаціях краще наукове есе, кращий учнівський твір, краща публікація в друкованих ЗМІ, краща наукова робота та отримали Дипломи переможців та Подяки за участь. 

     І місце - Барашикова Варвара, вихованка гуртка «Школа журналістики», керівник Василенко Ірина Анатоліївна, номінація «Краща публікація в друкованих ЗМІ»;

     ІІІ місцеЧуприна Дмитро, вихованець гуртка «Школа журналістики», керівник Василенко Ірина Анатоліївна, номінація «Краще наукове есе»; 

     ІІІ місцеДериволков Денис, вихованець краєзнавчого гуртка, керівник Сасюк Сергій Григорович, номінація «Краще наукове есе». 

     Подяки за участь отримали Кириллова Владислава (керівники Сасюк С.Г., Чернявський В.В.), Осадчий Сергій (керівник Сасюк С.Г.), Петров Ігор (керівник Осадча К.Г.). 

     Барашикова Варвара та Василенко І.А. у рамках симпозіуму відвідали Музей книги та друкарства м. Острога та краєзнавчий музей в родовому замку князів Острозьких; перебували на презентації книги «Фарфор Ольги Рапай», відкритті виставки порцеляни; здійснили екскурсію Національним університетом «Острозька академія», а також зустрілися з випускницею БДЮТ Крістиною Лапікоцькою, яка зараз є студенткою академії.