Назад к списку

Тиждень педагогічної майстерності

     з 3 по 9 грудня у БДЮТ Заводського району пройшов тиждень  педагогічної майстерності. Досвідчені педагоги провели відкриті заняття, на яких поділилися своїми педагогічними знахідками.


     Керівник гуртка "Шашки" Звонілов Сергій Борисович разом із вихованцями зіграли "Казковий" матч із шашок та навчилися будувати "Колони".

     Кіпняк Тетяна Василівна, керівник гуртка "Дизайн одягу", розповіла про декоративне оздоблення одягу та разом з вихованцями розробили кілька дизайнів святкового фартуху. 

     Керівник гуртка "Хореографія" Павлова Олена Борисівна на своєму занятті разом із наймолодшими вихованцями вирушили у подорож музично-ритмічними зупинками, на яких повторили основні танцювальні рухи та закріпили вивчені раніше танці.

     Завершився тиждень педагогічної майсерності відкритим інтегрованим заняттям з історичного краєзнавства, керівників гуртків Сасюка Сергія Григоровича та Осадчої Катерини Григоріївни. На занятті виховнці дізналися про природні особливості Миколаївської області, зіграли у пізнавальну гру Що?Де?Коли?, побудували краєзнавчий пішохідний маршрут по Вознесенському району та закріпили нові знання у краєзнавчій грі "Перший мільйон".

     Слід відзначити що усі заняття були проведені на високому методичному та професійному рівні.