Назад к списку

VІ Всеукраїнський відкритий багатожанровийфестиваль-конкурс мистецтв «Лиманські зорі»

     За підтримки Міністерства культури України, Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації, Департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації, сумісно з регіональним організатором фестивалю мистецтв "Дивограй" під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, відмінника освіти, кандидата педагогічних наук Шевченко Ю.А.,12 травня 2019 року відбувся VІ Всеукраїнський відкритий багатожанровийфестиваль-конкурс мистецтв "Лиманські зорі" у номінації - Інструментальне мистецтво "Дивограй".


      Конкурсний день у номінації "Інсатрументальне виконавство" відкривав "Зразковий художній колектив" Оркестр народних інструментів "Барвистий передзвін" (кер. Шевченко Ю.А., конц. Слятіна І.О.). Колектив виконав два різнохарактерні твори та отримав бурхливі оплески від глядачів та членів журі. Окрім участі в оркестрі, виховнці гуртка "Оркестр народних інструментів" прийняли участь у складі тріо та сольно, де продемонстрували високий рівень підготовки та отримали призові місця: 


Тріо домристів - 1 місце

"Зразковий художній колектив" Оркестр народних інструментів "Барвистий передзвін" - 1 місце

Дуднік Олександр - 3 місце

Заочна участь:

Орлов Денис - 1 місце

Струшляк Тимур - 2 місце

Крамаренко Крістіна - 3 місце

Чиненников Денис - 3 місце

        

     А вже наступного тижня, 18 травня, у приміщенні Миколаївського міського Палацу культури «Корабельний», пройшов конкурсний день у номінації "Естрадний вокал та джаз". У конкурсі прийняли участь вихованці "Зразкового художнього колективу" Ансамблю естрадного співу "Любисточки" (кер. Панкова О.С.) 

1 місце

- Буткалюк Олена 

- Крупський Матвій 

 2 місце

- Ревуцька Кароліна 

- Ільїна Ансатасія 

- Діордієва Вікторія 

- Роллі Дар'я

3 місце

- "Зразковий художній колектив" Ансамбль естрадного співу "Любисточки" (середня група)

- Деордієва-Ткаченко Валерія 

- Дерменжі Дар'я

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!