Назад к списку

Відкриті заняття педагогів, що атестуються

     У БДЮТ відбулись відкриті заняття педагогів, які атестуються. Свою майстерність та професійні надбання демонстрували керівник "Зразкового художнього колективу" гуртка ДУМ "Маленька майстриня" Антонова Галина Георгіївна та керівник гуртка "Хореографія" Хоменко Лілія Володимирівна.


     26 лютого на базі Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району у затишному стилізованому кабінеті майстрів відбулося відкрите заняття керівника «Зразкового художнього колективу» гуртка «Маленька майстриня» Антонової Галини Георгіївни. Тема заняття «Виготовлення елементів композиції «Вінець квіткової родини» в техніці «валяння вовною»» захопила як вихованців так і запрошених гостей. Одним із завдань для дітей було виготовлення квітки - мак, у техніці «валяння вовною».

     Протягом заняття присутні звернули увагу, що вихованки дуже сумлінно із зацікавленістю ставилися до завдання. Вони впоралися із творчою роботою  на належному рівні, проте й надалі їм необхідно вчитись і багато працювати для того, щоб вправно виконувати більш складні завдання. Під час заняття, учні засвоїли прийоми роботи з техніки «мокре валяння вовною». Результат був неперевершеним! І таке диво, творять власними руками, маленьки майстрині гуртка, під керівницвом Галини Георгіївни.


     27 лютого 2019 р. на базі загальноосвітнього навчального закладу № 52 пройшло відкрите заняття групи початкового рівня гуртка «Хореографія» (керівник ‒ Лілія Володимирівна Хоменко).
     Заняття було побудовано цікаво та динамічно. Відчувалася атмосфера добра, піднесеного настрою, взаємоповаги та розуміння. Після партерної гімнастики та екзерсису вихованці продемонстрували етюди «Черевички», «Годиннички» та фрагмент хореографічної композиції «Мрії про Париж». Діти отримали багато нового цікавого матеріалу, позитивні емоції від керівника та сюрприз - танець від старшої групи.
Усі присутні педагоги, батьки, адміністрація школи та БДЮТ побачили у вихованців велике прагнення розвиватися і здобувати нові знання.