Назад к списку

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв "Мистецька феєрія"

     У рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу мистецтв "Мистецька феєрія" 3 квітня у приміщенні актової зали МНУ ім.В.О. Сухомлинського відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс інструментального виконавства «ЗЛАТОГРАЙ».    Основним завданням фестивалю-конкурсу стало залучення дітей та молоді до національної культури, популяризація інструментального виконавства, розвиток міжрегіональних зв'язків в області дитячої та молодіжної творчості. Саме тому обов'язковою умовою участі стало виконання твору українського композитора або патріотичного спямування.

     У конкурсі прийняли участь понад 60 учасників з усіх куточків України, серед яких вихованці гуртків "Гітара" БДЮТ Заводського району м. Миколаєва (керівники - Воловіна О.В. та Третяк О.С.).

     Дебютом став виступ ансамблю гітаристів "Півтон" у складі наймолодших вихованців гуртків. Усі учасникик проявили себе на високому рівні та отримали почесні нагороди.

Ансамбль гітаристів "Півтон" (кер.Воловіна О.В. та Третяк О.С.) - ІІ місце

Лупін Єгор (кер.Третяк О.С.) - ІІІ місце

Письменський Лев (кер.Третяк О.С.) - ІІІ місце


     А вже на наступний день, 4 квітня у рамках фестивалю "Мистецька феєрія" відбувся конкурс гітарного виконавства «Guitar fest» серед кращіх гітаристів профільних та позашкільних навчальних закладів. Усі учасники фестивалю отримали грамоти та солодкі призи.

Ансамбль гітаристів "Great sound" (кер.Воловіна О.В.) - ІІ місце

Письменський Лев (кер.Третяк О.С.) - ІІ місце

Лупін Єгор (кер.Третяк О.С.) - ІІІ місце

Вітаємо з премогами!