Назад к списку

Тур «Туристсько-краєзнавча естафета» Відкритих змагань юних туристів-краєзнавців БДЮТ Заводського району м. Миколаєва до Всесвітнього дня туризму.

  25 вересня, відбувся перший тур «Туристсько-краєзнавча естафета», присвячений Всесвітньому дню туризму на базі Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34.

 Програмою заходу було передбачено проведення туристських та краєзнавчих майстер - класів та проходження залікових етапів туристсько-краєзнавчої естафети. Туристсько-краєзнавча естафета є комплексним командним змаганням, в ході якого команда, проходила етапи дистанції, з природними і штучними перешкодами і виконувала ряд технічних та краєзнавчих завдань за загальний контрольний час. Спочатку для всіх команд – учасниць були проведені майстер – класи з туризму та краєзнавства – «Паралелі», «Маятник», «Цирк», «Купини», «В’язання вузлів», «Топознаки» «Краєзнавче орієнтування», під час якого юні туристи-краєзнавці вдосконалювали навички роботи з картографічним матеріалом та визначали географічні та історичні об’єкти на карті - схемі.

 Підсумком навчання став залік кожного етапу туристсько-краєзнавчої естафети. Окремо функціонувала станція «Козацькі звитяги», де всі учасники змагань пройнялися єдиним командним духом та заряджалися позитивними емоціями. 

 У заході взяли участь 12 команд з СЗОШ І-ІІІ ступенів № 22, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 34, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 36, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 39, ЗОШ І-ІІІ ступенів № 52, ЗОШ № 23, гімназії № 4 та економічного ліцею №2. В результаті змагань ІІІ місце посіли команди СЗОШ № 22 І-ІІІ ступенів «Розумники», гімназії № 4 та ЗОШ І-ІІІ ст. 23, ІІ місце розділили між собою команди економічного ліцею №2 та СЗОШ № 22 І-ІІІ ступенів «Альфа» і І місце виборола команда ЗОШ І-ІІІ ступенів № 39.Всі учасники отримали сертифікати про проходження майстер – класів з туризму та краєзнавства. Переможці нагороджені грамотами Будинку дитячої та юнацької творчості Заводського району. Крім того команди отримали грамоти за високі результати на окремих етапах.Усього у заході взяло участь 85 учасників.