Назад к списку

Зіркові "Любисточки"

     Вихованці "Зразкового художнього колективу" гуртка естрадного співу "Любисточки" БДЮТ Заводського району м.Миколаїв (кер.Панкова О.С.) стали переможцями одразу двох Міжнародних конкурсів.


     У грудні 2019 року вихованці "Зразкового художнього колективу" гуртка естрадного співу "Любисточки" під керівництвом Панкової Олени Сергіївни прийняли участь у Міжнародному конкурсі-фестивалі творчості "ProFest Gold", що проходив у м.Київ. Конкурс-фестиваль був покликаний підтримувати розвиток дитячих та юнацьких творчих колективів України, а також ближнього і далекого зарубіжжя. Учасники продемонстрували високий рівень підготовки, артистизму та виконавської майсерності. За результатами оцінок журі наші вихованці, серед великої кількості учасників, більше 200 отримали призові місця у своїх категоріях:

- Деордієва-Ткаченко Валерія - 1 місце

- Ільїна Анастасія - 1 місце

- Крупський Матвій - 1 місце

- Діордієва Вікторія - 1 місце

- Ревуцька Кароліна - 1 місце

- вокальний ансамбль "Любисточки" (старша категорія) - 1 місце

- вокальний ансамбль "Любисточки" (середня категорія) - 1 місце

- Дерменжі Дар'я - 2 місце

- Роллі Дар'я  - 2 місце

     Окрім цього вихованці гуртка прийняли участь у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв і талантів "Я - СуперЗірка!", що проходив у м.Бердянськ Запорізької області. Конкурс проводився за підтримки Бердянського державного педагогічного університету з метою виявлення та підтримки обдарованих дітей та молоді, сприянні їх подальшому професійному самовизначенню. Солісти «Зразкового художнього колективу» гуртка естрадного співу «Любисточки»  вразили поважне журі своїм виконанням та стали абсолютними переможцями:

- Крупський Матвій - 1 місце

- Ревуцька Кароліна - 1 місце

- Роллі Дар'я - 1 місце

ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!