Гурток «Виготовлення іграшок»

Керівник гуртка – Коснирєва Тетяна Валеріївна


    Формування творчої, ініціативної, національно свідомої особистості вимагає якісного навчально-виховного процесу. Зміст освіти в позашкільних навчальних закладах має відображати справжню історію, мистецтво, культуру, символіку, природу рідного краю, всієї України та забезпечувати можливості постійного духовного самовдосконалення особистості, формування її інтелектуального та культурного потенціалу як найвищої цінності суспільства. Основною метою гуртка «Виготовлення іграшок» -розвиток особистості в процесі занять творчістю, формування пізнавальної, практичної, творчої і соціальної компетентностей у дітей та молоді.
    Під час роботи з виготовлення іграшки в гуртківців розвиваються старанність, працьовитість, фантазія, творча уява, прищеплюються акуратність, послідовність, формується творче ставлення до праці, виробляються певні навички та вміння, які можуть бути корисними в повсякденному житті.
Вихованці гуртка беруть активну участь у різноманітних конкурсах і виставках різного рівня, де їх роботи отримують призові місця. Дуже корисними є екскурсії в місцеві музеї, зустрічі з народними умільцями!

Запрошуємо до навчання дітей віком від 7 років!